Transmisje internetowe szkoleń

line

Organizujesz szkolenia branżowe? Chciałbyś pozbyć się ograniczeń takich jak odległość lub brak czasu, które uniemożliwiają uczestnictwo w Twoich szkoleniach wielu potencjalnym zainteresowanym? Wykorzystaj możliwości jakie dają transmisje online. Transmituj swoje szkolenie na żywo w internecie. Powiększ swoją publiczność i spraw by Twoi odbiorcy poczuli się jakby w pełni uczestniczyli w organizowanym przez Ciebie wydarzeniu.

img
img

Kompleksowe rozwiązania

Od ponad 15 lat zajmujemy się organizacją transmisji internetowych. Na swoim koncie mamy szereg zrealizowanych transmisji z konferencji i szkoleń, dedykowanych specjalistom z branży medycznej, marketingowej i ekonomicznej. Dysponujemy zapleczem sprzętowym i technologicznym, dzięki któremu możemy podjąć się realizacji każdego zlecenia. Realizujemy transmisje na żywo w jakości HD i 4K. Posiadamy własny wóz transmisyjny, który może współpracować z 14 kamerami, co umożliwia nam transmisję kilu równoległych paneli szkoleniowych.

Kursy online

line

Chcesz stworzyć swój własny kurs internetowy, ale nie dysponujesz zapleczem sprzętowym? Chciałbyś skupić się na warstwie merytorycznej kursu, a kwestie techniczne oddać w ręce profesjonalistów? W naszym portfolio znajdziesz szereg kursów internetowych zrealizowanych zarówno dla uznanych specjalistów, jak i osób, które dopiero zaczynają budować swój wizerunek eksperta. Kursy online to dziś jedna z najszybciej rozwijających się form edukacji. Stwórz swój autorski kurs online i wyprzedź konkurencję.

img
img

Studio nagrań

Dysponujemy własnym studiem nagraniowym w centrum Warszawy. Nasze studio wyposażone jest m.in. w białą cykloramę, green screen i profesjonalny prompter. Na życzenie naszych klientów możemy zaprojektować dowolną przestrzeń studia, jak również wirtualną rzeczywistość studia telewizyjnego. Korzystamy z oprogramowania Viz Artist, dzięki któremu możemy wzbogacić Twoje wystąpienie także o animacje modelowane w czasie rzeczywistym. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na stronę studia.

Klienci