Produkcja kursów, szkoleń i prezentacji

Transmisja kursów i szkoleń

DLACZEGO MY?

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją wideo i organizacją transmisji internetowych. Na swoim koncie mamy szereg transmisji z konferencji i szkoleń, dedykowanych specjalistom z branży medycznej, marketingowej i ekonomicznej. Dysponujemy zapleczem sprzętowym i technologicznym, dzięki któremu możemy podjąć się realizacji każdego zlecenia.

KONTAKT - +48 692 079 397

Nasze realizacje

Transmisje online kursów Warszawa

Transmisje internetowe i produkcja kursów

Opis >

W naszym studiu możesz wyprodukować swoje autorskie szkolenie lub prezentację. Potrzebujesz widowni, promptera, a może efektów 3D? Zaaranżujemy dla Ciebie profesjonalną przestrzeń studia dzięki cykloramie lub z wykorzystaniem green screena. Wideo z naszego studia możesz streamować w Internecie. Wykorzystaj możliwości jakie dają nasze transmisje online.

Transmisje online webinarów Warszawa

Prezentacje w studiu telewizyjnym

Opis >

Realizujemy nagrania i transmisje online profesjonalnych prezentacji w studiu wirtualnym. Zaprojektujemy wirtualną przestrzeń studia, animacje i grafiki. Nagranie lub transmisję możemy zrealizować z udziałem kilku kamer jednocześnie. Zadbamy o to by Twoje nagranie prezentowało najwyższą jakość wizualną.

Transmisje online szkoleń Warszawa

Transmisje online szkoleń

Opis >

Posiadamy trzy powierzchnie studyjne różnej wielkości. Dzięki nim możemy zrealizować małe jak i duże szkolenia z udziałem kilku prelegentów. Posiadamy własną platformę do wideokonferencji, dzięki której uczestnicy mogą komentować i zadawać pytania, czy korzystać translacji symultanicznych w 8 językach.

Produkcja na green screen

WIRTUALNE STUDIO I ANIMACJE 3D

Wykorzystujemy profesjonalny green screen, dzięki któremu możemy tworzyć nowoczesne wirtualne studia telewizyjne zgodne z identyfikacją wizualną klienta i dodawać do obrazu z kamery dynamiczne grafiki i wideo.

KONTAKT - +48 692 079 397
Transmisje kursów szkoleń Warszawa Green
Transmisje kursów szkoleń Warszawa Green1

Studio na Mokotowie

Studio na Mokotowie

Nasze studio jest przystosowane do produkcji filmowej, telewizyjnej jak i wirtualnego studia 3D. Komfortowa przestrzeń i profesjonalny sprzęt, które sprostają wyzwaniom każdego projektu.

Transmisje kursów szkoleń Warszawa Green2

Green screen

Green screen

Green screen o powierzchni 500m2 i biała cyklorama o wymiarach 12 x 5 x 3,5 m. Pełna swoboda działań w przestronnym studiu nagraniowym.

Transmisje kursów szkoleń Warszawa Green3

Chroma Key

Chroma Key

Technologia Chroma Key i renderowanie 3D w czasie rzeczywistym za pomocą technologii Viz Artist - pozwalają stworzyć studio spersonalizowane do potrzeb każdego projektu. Nadamy głębię i dynamikę Twojej transmisji.

Transmisje kursów szkoleń Warszawa Green4

Widownia

Widownia

Nawet 60 osób może uczestniczyć w nagraniu konferencji prasowej, webinarów czy prezentacji produktów w studiu. Komfortowe uczestnictwo w wydarzeniu na najwyższym poziomie.

Transmisje kursów szkoleń Warszawa Green5

Profesjonalny sprzęt

Profesjonalny sprzęt

Cztery kamery transmisyjne: HDCAM 4K broadcast oraz kamery do nagrań w jakości 4K z dedykowaną optyką Fujinon oraz własne ramię kamerowe z czujnikami śledzącymi ruch. Jakość transmisji telewizyjnej w streamingu internetowym.

Transmisje kursów szkoleń Warszawa Green6

Scenografia

Scenografia

Zbudujemy scenografię dedykowaną do każdego rodzaju transmisji i zaproponujemy specjalnie zaprojektowane efekty specjalne.

Animacje i grafiki 3D

WIRTUALNE STUDIO I DYNAMICZNE GRAFIKI

Wykorzystujemy oprogramowanie pozwalające nakładać na obraz wirtualne elementy wizualne tj. ankiety, zestawienia, specyfikacje, wykresy. Łączymy rzeczywistość studia i wirtualną rzeczywistość także w trakcie transmisji online na żywo. Dzięki efektom specjalnym nałożonym na rzeczywisty obraz, wprowadzamy widza w zupełnie nowy poziom emocji.

KONTAKT - +48 692 079 397
Wirtualne studio 3D Augmented Reality

Nasze realizacje