Transmisje operacji

line

Transmisje skomplikowanych operacji i specjalistycznych zabiegów, transmisje moderowane, z udziałem komentatora/szkoleniowca, transmisje z dwóch różnych miejsc w tym samym czasie, to tylko niektóre z możliwości, które możemy zaoferować każdemu kto chciałby przeprowadzić transmisję na żywo z sali operacyjnej. Doskonale wiem jak ważne jest dobro pacjenta, dlatego podczas realizacji każdego zlecenia zapewniamy absolutny profesjonalizm i pełne zaplecze technologiczne, które umożliwia nam prowadzenie transmisji będąc praktycznie niezauważonym przez personel wykonujący daną operację czy zabieg.

img
img

Transmisje konferencji medycznych

W ciągu ostatnich lat transmisje internetowe stały się niezwykle popularnym sposobem na przekazywanie wiedzy i doświadczenia w branży medycznej. Dlatego też wszystkim organizatorom konferencji i seminariów medycznych oferujemy kompleksową obsługę transmisji ich wydarzenia w sieci. Posiadamy niezbędne zaplecze sprzętowe, wóz transmisyjny, a także technologię VizArtist, umożliwiającą nam nakładanie animacji i wizualizacji, także podczas relacji na żywo, co z całą pewnością podniesie prestiż każdej konferencji.

Kursy i szkolenia online

line

Od ponad 15 lat transmitujemy kursy oraz szkolenia branżowe. Posiadamy własny wóz transmisyjny, który umożliwia nam prowadzenie transmisji z dowolnego miejsca w naszym kraju. Naszym klientom oddajemy do wykorzystania także nasze studio filmowe na warszawskim Mokotowie z pełnym zapleczem sprzętowym, prompterem, reżyserką, przestrzenią dla widowni i VIP-ów.

img
img

Produkcja wideo dla medycyny

Branży medycznej oferujemy również kompleksową produkcję materiałów wideo. Nasze studio filmowe wyposażone jest w green screen i cykloramę pozwalająca na tworzenie i modelowanie dowolnej rzeczywistości wirtualnej studia telewizyjnego. Materiały wideo możemy dodatkowo wzbogacić o animacje i grafiki takie jak tabele, wykresy, statystyki, czy porównania, które dodadzą profesjonalnego sznytu każdej produkcji.

Klienci