Transmisje konferencji

line

Jesteś organizatorem konferencji lub wydarzeń branżowych? Wykorzystaj możliwości jakie dają transmisje na żywo. Dotrzyj do wszystkich zainteresowanych wydarzeniem, także do tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli pojawić się na nim osobiście. Organizujesz międzynarodowy event? Udostępnij go odbiorcom z całego świata.

img
img

Kompleksowa realizacja

Realizujemy transmisje live w jakości HD i 4K. Posiadamy technologię pozwalającą na transmisję kilku równoległych paneli. Wykorzystujemy krany kamerowe, drona live, a także system kamer 360 stopni, wszystko po to by jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje oczekiwania. Nasz wóz transmisyjny może współpracować z 14 kamerami.

Wirtualna rzeczywistość

line

Zadbamy także o dynamiczną oprawę graficzną realizowanych przez nas transmisji . Dzięki systemowi Viz Artist możemy nakładać na obraz trójwymiarowe prezentacje i animacje 3D w czasie rzeczywistym. Przeplatanie obrazu realnego z rzeczywistością wirtualną doskonale urozmaica transmisję i gwarantuje podtrzymanie uwagi odbiorców.

img
img

Autorski player

Stawiamy na kompleksowe rozwiązania, dlatego stworzyliśmy autorski player, pozwalający na niezawodną i bezpieczną transmisje live w sieci. Player zintegrowany jest z popularnymi systemami płatności pay-per-view. Wciąż rozwijamy jego możliwości by jeszcze lepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Klienci