Konferencje i wydarzenia branżowe

Transmisje online konferencji

DLACZEGO MY?

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją wideo i organizacją transmisji internetowych. Na swoim koncie mamy setki transmisji z konferencji i najważniejszych wydarzeń branżowych tj. medycznych, marketingowych i ekonomicznych. Dysponujemy zapleczem sprzętowym i technologicznym, dzięki któremu możemy podjąć się realizacji każdego zlecenia w każdym miejscu w Polsce.

KONTAKT - +48 692 079 397

Nasze realizacje

Transmisje online konferencji Warszawa Panel

Transmisje kilku paneli jednocześnie

Opis >

Posiadamy autorskie oprogramowanie, które powstało z myślą o obsłudze największych wydarzeń branżowych i transmisjach konferencji. Widzowie Twojej konferencji, korzystający z naszego systemu mogą m.in. sami wybierać panel, który chcą w danej chwili oglądać. Możemy transmitować równolegle nawet 8 paneli na żywo.

Transmisje online konferencji Warszawa Tłumacz

Tłumaczenia symultaniczne

Opis >

Prelekcje w kilku językach, to dla nas żaden problem. Oferujemy tłumaczenia symultaniczne prelekcji na żywo. Organizator może korzystać z naszego rozwiązania nie tylko w ramach transmisji online konferencji, ale również na żywo, dla uczestników zgromadzonych na widowni. Transmisje symultaniczne usuwają barierę językową, pozwalając na transmisje konferencji w innym kraju.

Transmisje online konferencji Warszawa Grafika

Wizualizacje i oprawa graficzna

Opis >

Wszystkie produkowane przez nas materiały wideo z konferencji wzbogacić możemy o wirtualne elementy wizualne tj. ankiety, zestawienia, specyfikacje, wykresy, emitowane także w trakcie transmisji konferencji na żywo. Efekty specjalne nałożone na obraz poprawiają czytelność przekazu, a także poprawiają atrakcyjność wydarzenia.

Transmisje online konferencji Warszawa Płatności

E-bilety i płatny dostęp

Opis >

Organizatorzy konferencji, którzy chcą by dostęp do transmisji live z wydarzenia był płatny mogą wykorzystać nasze gotowe rozwiązania pay-per-view. Zintegrowaliśmy nasze transmisje z najpopularniejszymi systemami płatności internetowej, a organizatorom dajemy pełną elastyczność w kształtowaniu cen e-biletów.

Studio konferencyjne

TRANSMISJE KONFERENCJI ZE STUDIA

Posiadamy trzy powierzchnie studyjne o różnej wielkości wyposażone w profesjonalny sprzęt, reżyserkę, garderobę i strefę VIP. Możemy realizować nagrania i transmisje konferencji prasowych, branżowych oraz szkoleń z udziałem publiczności.

KONTAKT - +48 692 079 397
Transmisje konferencji Warszawa Studio
Transmisje konferencji Warszawa Chroma

Chroma Key

Chroma Key

Technologia Chroma Key i renderowanie 3D w czasie rzeczywistym za pomocą technologii Viz Artist - pozwalają stworzyć wirtualne studio spersonalizowane do potrzeb każdej transmisji konferencji.

Transmisje konferencji Warszawa Scena

Scenografia

Scenografia

Zbudujemy scenografię dedykowaną do każdego rodzaju konferencji i zaproponujemy specjalnie zaprojektowane efekty specjalne.

Transmisje konferencji Warszawa Widownia

Widownia

Widownia

Nawet 60 osób może uczestniczyć w naszym studiu nagraniu konferencji prasowej, konferencji branżowej. Publiczność podkreśla autentyczność transmisji online z konferencji.

Transmisje konferencji Warszawa Sprzęt

Profesjonalny sprzęt

Profesjonalny sprzęt

Cztery kamery transmisyjne: HDCAM 4K broadcast oraz kamery do nagrań w jakości 4K z dedykowaną optyką Fujinon oraz własne ramię kamerowe z czujnikami śledzącymi ruch.

Oprawa wizualna transmisji konferencji

ANIMACJE 3D, STATYSTYKI I WYKRESY

Oferujemy nieograniczone możliwości oprawy wizualnej transmisji z konferencji. Możemy nakładać na obraz dowolne wirtualne elementy wizualne tj. animowane grafiki, ankiety, statystyki, wykresy. Łączymy rzeczywistość studia i wirtualną rzeczywistość także w trakcie transmisji konferencji na żywo.

KONTAKT - +48 692 079 397
Transmisje konferencji Warszawa 3D

Nasze realizacje