JESTEŚMY LIDERAMI
TRANSMISJI ONLINE

background

lat doświadczenia

background

mln

osób podczas jednej transmisji

background

zralizowanych transmisji

background

mln

widzów w 2017 roku

Realizacje

Dlaczego my?

Wyznaczamy nowe standardy i wprowadzamy najnowsze technologie do świata broadcastu.

Urządzenia mobilne

Oglądaj na swoim telefonie i tablecie

Najlepsza jakość HD

Każdą relizację przeprowadzamy w najwyższej jakości obrazu

Transmisje live na Facebooku

Autorska aplikacja na Twoim profilu Facebook

Innowacyjyn system opłat

Szybki i bezpieczny sposób dokonywania płatności.

Czat z moderacją

Zadawaj pytania na żywo podczas transmisji

8 ścieżek językowych

Posiadamy możliwość skonfigurowania tłumaczenia do 8 ścieżek językowych.

CDN

Najszybsze łącza i największy zasięg w Polsce gwarantuję wysoką jakość końcową

360

Sferyczne transmisje oraz nagrania.

Transmisje online

line

Mamy 15 lat doświadczenia w transmisjach online dla klientów z Polski oraz spoza granic naszego kraju. Transmitowaliśmy najpopularniejsze gale sportowe ostatnich lat. Stale współpracujemy z organizatorami kilku największych festiwali muzycznych w naszym kraju. Klientom poszukującym kompleksowych rozwiązań oferujemy także live streaming bezpośrednio z naszego studia w Warszawie.

car
car

Obsługa transmisji

Jesteśmy w stanie przeprowadzić transmisję na żywo z dowolnego miejsca Polsce. Posiadamy ogromne zaplecze sprzętowe, technologiczne i własny wóz transmisyjny, który zapewnia nam bezpieczeństwo i stabilność sygnału. Realizujemy projekty dla wielu branż m.in. rozrywkowej, telewizyjnej, medycznej. Prowadzimy transmisje online konferencjii szkoleń, koncertów i festiwali muzycznych, wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Live Streaming

line

Jesteśmy jednym z pionierów live streamingu na polskim rynku. Nasze usługi oferujemy już od ponad 10 lat. W tym okresie przeprowadziliśmy ponad 5500 live streamów o łącznym czasie kilku tysięcy godzin. Największą realizowaną przez nas transmisję live oglądało 3 miliony widzów. Współpracujemy z organizatorami największych festiwali muzycznych, konferencji i turniejów sportowych w naszym kraju.

img
img

Ze studia

Oferujemy kompleksową obsługę realizacji studyjnych. Posiadamy własne studio filmowe w Warszawie, które umożliwia nam live streaming także z udziałem publiczności. Nasze studio wyposażone jest w green screen o powierzchni 75 m2 i białą cykloramę takich samych rozmiarów. Klientom oferujemy też cały szereg rozwiązań technologicznych w tym system Viz Artist pozwalający na kreowanie wirtualnej rzeczywistości i transmisje live z wirtualnego studia.

W plenerze

line

Transmisje koncertów i festiwali muzycznych coraz mocniej wpisują się w kalendarz firm świadczących usługi live streamingu. Z roku na rok skupiają bowiem coraz większe rzesze widzów, a wraz z nimi interesują także tych, którzy z różnych względów nie mogą pojawić się na widowni. To właśnie dla nich live streaming jest najlepszym wyjściem. Realizujemy kompleksowo transmisje dużych wydarzeń, koncertów, gal sportowych jak i konferencji branżowych. Produkujemy sygnał wideo i transmitujemy go bezpośrednio do docelowej platformy w sieci, na której odbiorcy mogą obejrzeć relację na żywo.

img
img

Wóz transmisyjny

Zaawansowany technologicznie wóz transmisyjny przystosowany do wygodnej pracy przy największych realizacjach. Współpracujący z 14 kamerami HD/4K. Oprócz sekcji wideo i audio wyposażyliśmy nasz wóz w system światłowodowy i nagrywarki oraz możliwość zestawienia własnego łącza w miejscach z ograniczonym dostępem do internetu.

Studio filmowe

line

Dysponujemy własną 260 metrową powierzchnią studyjną wyposażoną w pełne oświetlenie i nowoczesny system kamer posiadający czujniki śledzące ruch oraz kran kamerowy. Technologia chroma key i renderowanie 3D w czasie rzeczywistym Viz Artist, pozwalają osiągnąć spersonalizowane pod klienta studio, idealne do wszelkiego rodzaju transmisji na żywo oraz nagrań.

car
img

Autorski player

Zarabiaj na transmisjach. Niezawodność, szybkość i zabezpieczenia przeciw nielegalnym udostępnianiem to główne zalety naszego systemu płatności pay-per-view. Zapewniamy wsparcie wszystkich popularnych platform płatniczych tj. PayPal, SMS, PayU. Poszukujesz pewnych rozwiązań? Wykorzystaj nasz autorski player, obsługujący markery, ścieżki językowe, w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych.

Klienci