Wóz transmisyjny

line

Posiadamy własny wóz transmisyjny przystosowany do pracy w terenie. Nasz wóz transmisyjny ma za sobą setki godzin transmisji na żywo, realizowanych na potrzeby producentów telewizyjnych jak i do Internetu. Idealnie sprawdza się w przypadku średnio jak i wysokobudżetowych transmisji, podczas których niezbędne jest zarządzanie, obróbka i montaż obrazu z kilku kamer w czasie rzeczywistym.

img
img

Transmisje HD i 4K

Nasz wóz transmisyjny może współpracować z 14 kamerami, dzięki czemu z powodzeniem obsłuży nawet najbardziej wymagające i złożone realizacje. Wóz współpracuje zarówno z kamerami HD jak i 4K, zapewniając stabilność sygnału najwyższej jakości. Posiadamy zaplecze sprzętowe i technologiczne, a także autorskie rozwiązania w zakresie transmisji live do internetu, sprawdzone podczas realizacji szeregu bardzo wymagających projektów m.in. dla branży rozrywkowej, telewizyjnej, czy medycznej. Na co dzień prowadzimy transmisje online konferencjii szkoleń, koncertów i festiwali muzycznych, wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Z każdego miejsca w Polsce

line

Naszym celem jest realizacja każdej, nawet najbardziej trudnej technicznie transmisji. Dlatego też nasz wóz realizacyjny wyposażyliśmy we własne łącze satelitarne, pozwalające na pracę w miejscach z ograniczonym dostępem do Internetu. Klientom poszukującym kompleksowych rozwiązań w zakresie transmisji online w Internecie polecamy także nasz autorski player wideo z systemem pay per view.

img

Klienci