Produkcja telewizyjna, studio TV, transmisje na żywo

Transmisje wydarzeń sportowych, masowych i kulturalnych

PRODUKCJA TELEWIZYJNA

StreamOnline to produkcja telewizyjna, transmisje wydarzeń masowych i konferencji branżowych. Dzięki zaawansowanej technologii i pełnej mobilności naszego sprzętu jesteśmy w stanie przeprowadzić transmisję na żywo z dowolnego miejsca w Polsce i w Europie. Produkujemy sygnał wideo i transmitujemy go do naszej aplikacji streamingowej lub dedykowanej platformy w sieci. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe, technologiczne i własny wóz transmisyjny - wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i stabilność sygnału.

Doświadczony partner dla Twojej produkcji
KONTAKT - +48 692 079 397

Nasze realizacje

Nowoczesne widowiska sportowe

TRANSMISJE SPORTOWE

Możesz nam zaufać! Jesteśmy wiodącym dostawcą transmisji największych widowisk sportowych w Polsce z wykorzystaniem efektów specjalnych i nowoczesnych technologii. To coś więcej niż streaming! Doradzamy, projektujemy platformy sprzedażowe Pay Per View, prezentujemy widzom atrakcyjny, interaktywny obraz i angażujemy ich do udziału w wydarzeniu. Sportowe emocje w świecie wirtualnym, profesjonalna obsługa i gwarancja zysku!

KONTAKT - +48 692 079 397
Produkcja telewizyjna Warszawa Sport

Koncerty i imprezy masowe

TRANSMISJE MUZYCZNE

Realizujemy streaming z wydarzeń masowych, dostosowujemy transmisje do Twojego scenariusza wydarzenia i reżyserujemy ujęcia z kamer tak, by widzowie mogli zobaczyć więcej niż na żywo! Stosujemy efekty specjalne, nowoczesne technologie i zaawansowane zabezpieczenia na każdym etapie projektu.

KONTAKT - +48 692 079 397
Produkcja telewizyjna Warszawa Koncerty
Produkcja telewizyjna Warszawa icon IT
step 1.

StreamPlayer - interaktywna aplikacja do odbioru wydarzenia z moderacją transmisji live oraz interakcjami

Budowa dedykowanej platformy streamingowej

Sprzedaż biletów na wydarzenie online

Produkcja telewizyjna Warszawa icon sprzęt
step 2.

Kompleksowa obsługa streamingu - własny sprzęt i ekipa, zabezpieczenie sygnału

Ujęcia z 4 kamer, drona i kamer 360°

W pełni wyposażony wóz transmisyjny

Produkcja telewizyjna Warszawa icon produkcja
step 3.

Produkcja i implementacja efektów specjalnych - animacje 2D i 3D oraz Augmented Reality

Pomoc techniczna w trakcie wydarzenia na platformie

Making off z wydarzenia

Zrobiliśmy niejedną sztukę

TRANSMISJE TEATRALNE

Współtworzyliśmy pierwsze streamingi spektakli teatralnych w Polsce. Nieważne jak nowatorski jest Twój pomysł - znajdziemy dla niego technologię i zabezpieczymy wykonanie projektu. Lubimy wyzwania, technologie i innowacje. Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie!

KONTAKT - +48 692 079 397
Produkcja telewizyjna Warszawa Teatr

B. Szyc i J. Kuźniar, Themuba

Wóz transmisyjny

Zaawansowany technologicznie wóz transmisyjny przystosowany do wygodnej pracy przy największych realizacjach. Współpracujący z 14 kamerami HD/4K. Oprócz sekcji wideo i audio wyposażyliśmy nasz wóz w system światłowodowy i nagrywarki oraz możliwość zestawienia własnego łącza w miejscach z ograniczonym dostępem do internetu.

Produkcja telewizyjna Warszawa Transport
Wóz transmisyjny
Produkcja telewizyjna Warszawa Studio
Nagrania ze studia
Nagrania ze studia

Dysponujemy ponad 500m2 powierzchnią studyjną wyposażoną w green screen, pełne oświetlenie i nowoczesny system kamer posiadający czujniki śledzące ruch oraz ramię kamerowe zapewniające płynność ruchu i przestrzenność obrazu. Możemy przygotować przestrzeń pod konkretne wydarzenie i scenariusz imprezy. Zadbamy o wystrój, oświetlenie i profesjonalną stylizację prezentujących się osób.