Streaming

line

Jesteśmy jednym z pionierów live streamingu na polskim rynku. Nasze usługi oferujemy już od ponad 10 lat. W tym okresie przeprowadziliśmy ponad 5500 live streamów o łącznym czasie kilku tysięcy godzin. Największą realizowaną przez nas transmisję live oglądało 3 miliony widzów. Współpracujemy z organizatorami największych festiwali muzycznych, konferencji i turniejów sportowych w naszym kraju.

img
img

Ze studia

Oferujemy kompleksową obsługę realizacji studyjnych. Posiadamy własne studio filmowe w Warszawie, które umożliwia nam live streaming także z udziałem publiczności. Nasze studio wyposażone jest w green screen o powierzchni 75 m2 i białą cykloramę takich samych rozmiarów. Klientom oferujemy też cały szereg rozwiązań technologicznych w tym system Viz Artist pozwalający na kreowanie wirtualnej rzeczywistości i transmisje live z wirtualnego studia.

W plenerze

line

Transmisje koncertów i festiwali muzycznych coraz mocniej wpisują się w kalendarz firm świadczących usługi live streamingu. Z roku na rok skupiają bowiem coraz większe rzesze widzów, a wraz z nimi interesują także tych, którzy z różnych względów nie mogą pojawić się na widowni. To właśnie dla nich live streaming jest najlepszym wyjściem. Realizujemy kompleksowo transmisje dużych wydarzeń, koncertów, gal sportowych jak i konferencji branżowych. Produkujemy sygnał wideo i transmitujemy go bezpośrednio do docelowej platformy w sieci, na której odbiorcy mogą obejrzeć relację na żywo.

img
img

Wóz transmisyjny

Posiadamy niezbędne zaplecze sprzętowe, dzięki któremu możemy obsłużyć każdą, nawet najbardziej wymagającą transmisję. Oferujemy kran kamerowy, transmisje z drona, kamery 360 stopni i wiele innych rozwiązań pomagających realizować najbardziej wymagające ujęcia. Nasz wóz transmisyjny może współpracować z 14 kamerami w jakości HD i 4K. Wyposażyliśmy go także w łącze satelitarne, pozwalające na pracę w miejscach z ograniczonym dostępem do Internetu.

Player

line

Klientom poszukującym kompleksowych rozwiązań polecamy nasz player wideo zintegrowany z popularnymi systemami płatności elektronicznych, który działa w technologii pay per view. Tworzymy także dedykowane platformy, umożliwiające nie tylko live streaming, ale również zakup płatną dystrybucję nagrań ze zrealizowanych transmisji.

img

Klienci