Live streaming

line

Usługi live streamingu świadczymy już od ponad 15 lat. Jesteśmy jedną z pierwszych firm, która oferowała tę technologię na polskim rynku. Do tej pory przeprowadziliśmy ponad 5500 live streamów, których łączny czas szacujemy na kilka tysięcy godzin. Nasza największa realizacja, zgromadziła przed ekranami 3 miliony widzów. Stale współpracujemy z firmami odpowiedzialnymi za organizację największych imprez muzycznych i sportowych w naszym kraju.

img
img

Ze studia

Oferujemy kompleksową obsługę realizacji studyjnych. Posiadamy własne studio filmowe w Warszawie, które umożliwia nam live streaming także z udziałem publiczności. Nasze studio wyposażone jest w green screen o powierzchni 75 m2 i białą cykloramę takich samych rozmiarów. Klientom oferujemy też cały szereg rozwiązań technologicznych w tym system Viz Artist pozwalający na kreowanie wirtualnej rzeczywistości i transmisje live z wirtualnego studia.

W plenerze

line

Nasze największe realizacje to live stremingi organizowane w plenerze. Z roku na rok rośnie liczba tego rodzaju wydarzeń, a wraz z nimi rośnie także liczba zainteresowany, którzy często nie mogą pojawić się osobiście na danym evencie. Live streaming pozwala organizatorom dostarczać widzom z drugiego końca Polski sygnał wideo na żywo. Realizujemy kompleksowo transmisje dużych wydarzeń, koncertów, gal sportowych jak i konferencji branżowych. Produkujemy sygnał wideo i transmitujemy go bezpośrednio do docelowej platformy w sieci, na której odbiorcy mogą obejrzeć relację na żywo.

img
img

Wóz transmisyjny

Posiadamy niezbędne zaplecze sprzętowe, dzięki któremu możemy obsłużyć każdą, nawet najbardziej wymagającą transmisję. Oferujemy kran kamerowy, transmisje z drona, kamery 360 stopni i wiele innych rozwiązań pomagających realizować najbardziej wymagające ujęcia. Nasz wóz transmisyjny może współpracować z 14 kamerami w jakości HD i 4K. Wyposażyliśmy go także w łącze satelitarne, pozwalające na pracę w miejscach z ograniczonym dostępem do Internetu.

Player

line

Klientom poszukującym kompleksowych rozwiązań polecamy nasz player wideo zintegrowany z popularnymi systemami płatności elektronicznych, który działa w technologii pay per view. Tworzymy także dedykowane platformy, umożliwiające nie tylko live streaming, ale również zakup płatną dystrybucję nagrań ze zrealizowanych transmisji.

img
Platforma transmisji online Warszawa

Platformy do live streamingu

line

Organizatorom cyklicznych transmisji online polecamy budowę własnych platform do live streamingu na bazię naszej technologii. Tworzymy zindywidualizowane platformy w ramach, których można zakupić zarówno dostęp do transmisji na żywo, jak i dostęp do archiwalnych materiałów wideo. Posiadamy autorskie rozwiązania zintegrowane z systemami płatności pay per view, które obsługują płatności w 60 walutach. Nasze platformy dźwigają najpopularniejsze transmisje z udziałem setek tysięcy widzów, a przy tym oferują pełną automatyzację Help Desku i szereg zaawansowanych technologicznie zabezpieczeń przed kradzieżą sygnału wideo.

Klienci